مبتدی

نخستین سایت جامع آموزش کد نویسی

mobtadi

سایت مبتدی توسط  بهاران بنی‌اسدی ساخته شد و در آغاز به منظور آموزش PHP شروع به کار کرد. در حال حاضر سایت مبتدی به صورت گام به گام PHP را یاد می‌دهد. این گام ها به سطح های مختلف ابتدایی، متوسط پیشرفته، فرم ها و… تقسیم بندی می‌شود. آنچه که  یاد می‌‎گیرید  و  مشاهده می‌کنید بر گرفته از بخش آموزش سایت W3schools  است. هدف از آموزش PHP برای ما این است که  شما به تنهایی بتوانید  برای سایت خود برنامه نویسی پویا انجام دهید و هر تغییراتی را دوست دارید و هر ایده‌ی جدیدی که  در ذهن تجسم می‌کنید را با نوشتن کد پی اچ پی به نمایش بگذارید. شما می‎توانید برای آزمون و خطای هر یک از مثال های سایت مبتدی از نرم افزار XAMPP استفاده کنید. برای دسترسی به لینک دانلود XAMPP  اینجا کلیک کنید.

چرا PHP؟

  1. توانایی اتصال به بانک های اطلاعاتی متفاوت شما می‌توانید در تمام سیستم عامل هایی که ODBC را ارائه می‌دهند از PHP استفاده کنید
  2. هزینه تامین و نگهداری رایگان. شما می‌توانید آخرین نسخه پی اچ پی را به صورت رایگان از سایت www.php.net دانلود کنید
  3. سهولت استفاده از php. به دلیل تشابه بسیار دستور های پی اچ پی با نرم افزارهای c، ++c، جاوا، با داشتن آشنایی کم با این نرم افزارها می‌توانید به سادگی با نرم افزار پی اچ پی کار کنید.
  4. در دسترس بودن متن برنامه. به دلیل Open source بودن پی اچ پی می‌توانید خودتان در متن برنامه تغییرات ایجاد کنید.

علاوه بر آموزش PHP، مبتدی در نظر دارد در راستای کار خود به آموزش HTMLو CSS نیز بپردازد

ما سعی کردیم با بیانی گویا به آموزش بپردازیم. کاربرد آن برای شما هدف ماست، پس در ادامه ما را با نظرات خود، برای بهتر شدن سایت مبتدی و مطالب آن همراه سازید.

© 2013 Mobtadi. All rights reserved.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وبسایت مبتدی محفوظ است.