شخصی سازی کنترل کننده خطا

شخصی سازی کنترل کننده

کنترل کننده خطا در PHP به طور پیش فرض وجود ایجاد شده است، حال میخواهیم تابعی را ایجاد کنیم که به طور پیش فرض خطا ها را در طول اجرای اسکریپت ها کنترل کند. همچنین این امکان وجود دارد که برای کدها و اسکریپت های مختلف به صورت پیش فرض کنترل کننده خطا تعریف کنید به همین دلیل میتوانید به شخصی سازی کنترل کننده خطا بپردازید.

شخصی سازی کنترل کننده در PHP

در مثال زیر از با شخصی سازی کنترل کننده خطا برای تمام خطا ها استفاده میکنیم:

تا زمانی که از تابع set-error-handel برای شخصی سازی تمام خطا ها استفاده میشود فقط نیاز به یک پارامتر است، البته خودتان میتوانید یک پارامتر دیگر اضافه کنید تا اهمیت خطا را برایتان مشخص کند. به مثال زیر دقت کنید:

خطای این مثال تعریف نشدن متغیر test است. در این مثال هیچ تعریفی برای متغیر test نشده است. به همین دلیل خطا خواهد گرفت. خروجی این دستور باید چیزی شبیه به این باشد:

 

 

3 نظرات شما

 • عرفان

  مهر ۱۵, ۱۳۹۳ at ۱۲:۵۴ ب.ظ
  سلام میشه بیشتر توضیح بدین
 • کاربر

  اسفند ۱۵, ۱۳۹۴ at ۱۱:۰۷ ب.ظ
  واقعا از اینکه مطالب یک سایت دیگر را به همان شکل کپی میکنید، چه لذتی میبرید؟ درست است که اصل این مطلب برای منبع خارجی است - اما دلایل بسیاری وجود دارد که شما اقدامی برای ترجمعه و ... انجام نداده اید وعینا مطالب را از یک سایت دیگر کپی کرده اید و در اینجا ... و متاسفانه تنها در همین یک مورد یعنی آموزش پی اچ پی، حداقل ده ها سایت را مشاهده کردم که ... چرا در ایران این طور تصور میشود که فقط از دیوار دیگران بالا رفتن و ... دزدی است و .....
  • بهاران بنی اسدی

   خرداد ۸, ۱۳۹۵ at ۸:۲۰ ق.ظ
   لطفا اول تحقیق کنید بعد نظر بدید یا اگر نظر میدید سند و آدرس هم قرار بدید. کلیه مطالب برداشت آزاد و ترجمه از سایت های معتبر آموزشی خارجی بوده است. ترجمه یکی از مهمترین و بهترین روش های تولید محتوای آموزشی در دنیاست. بیشتر کتب دانشگاهی ایران ترجمه ای از منابع خارجی هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


© 2013 Mobtadi. All rights reserved.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وبسایت مبتدی محفوظ است.