کتاب بازاریابی شبکه های اجتماعی

بدون شک برای رسیدن به هر گنج، به یک نقشه درست و حسابی نیاز دارید! کتاب‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، نقشه گنج شما برای درخشیدن در این رسانه‌های قدرتمند مجازی هستند. اگر مایلید نامتان همیشه در میان برترین فعالان شبکه‌های اجتماعی بدرخشد، نباید مطالعه روزانه کتاب‌ها و مقالات آموزش شبکه های اجتماعی را در برنامه روزانه خود دست کم بگیرید.

مبتدی با جمع‌آوری برترین کتب آموزش بازاریابی شبکه‌های اجتماعی از سراسر دنیا، ساده‌ترین راه را برای رسیدن به موفقیت در شبکه‌های اجتماعی، برای شما مهیا کرده است.

فیلتر

چرا کتاب بخوانیم؟ کتاب‌های آموزش بازاریابی؛ به‌روزرسانی مداوم دانش مارکتینگ

از ابتدای تاریخ خلقت کلمات، کتاب‌ها مهم‌ترین منابع آموزش و انتقال تجربه بوده‌اند. هرکدام از ما عمر محدودی داریم و برای تجربه کردن همه‌چیز، فرصت کافی نخواهیم داشت. بااین‌حال برای آنکه بتوانیم به اندازه چند نفر زندگی کنیم، یک روش بسیار ساده، اما حیاتی پیش پاهایمان وجود دارد؛ مطالعه!

مطالعه به ما اجازه می‌دهد از تجربیات افرادی با سطح دانش متفاوت استفاده کنیم و آن‌ها را در زندگی شخصی، به کار ببریم. ممکن است زمانی برسد که شما مبانی بازاریابی دیجیتال را به‌خوبی فرا گرفته‌اید و پروژه‌های متعددی هم در دست دارید. بااین‌حال، مطالعه کتاب‌های مرتبط، کمک می‌کند در هر لحظه، رمز و رازها، تکنیک‌ها و نکات جدیدی را به اندوخته دانش خود اضافه کنید.

چه کسانی باید کتاب‌‎های بازاریابی شبکه های اجتماعی را تهیه کنند؟

تفاوتی ندارد در مراحل مقدماتی یادگیری بازاریابی شبکه‌های اجتماعی هستید یا به سطح بالایی از دانش و علم در این حوزه رسیده‌اید؛ مطالعه آخرین کتب و مقالات آموزشی بازاریابی محتوا به شما کمک می‌کند از قافله دانش روز، عقب نمانید!

بنابراین اگر در یکی از دسته‌های زیر قرار دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً خواندن چند صفحه کتاب را در برنامه روزانه خود بگنجانید:

 •       دیجیتال مارکترهای حرفه‌ای
 •       کارآموزان بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 •       مدیران شبکه‌های اجتماعی
 •       علاقه‌مندان به حوزه بازاریابی دیجیتال
 •       صاحبان کسب‌وکارهای اینترنتی کوچک و بزرگ
 •       سوشال مدیا مارکترها
 •       تولیدکنندگان محتوای شبکه‌های اجتماعی

در هر جایگاهی که قرار دارید، مطالعه کتاب‌های برتر و برجسته در زمینه شبکه‌های اجتماعی، نه‌تنها می‌تواند تکنیک‌های جدیدی به شما بیاموزد، بلکه خلاقیت، ذوق و علاقه شما را نیز به دنیای بازاریابی دیجیتال افزایش می‌دهد.

معرفی بهترین کتاب های بازاریابی شبکه های اجتماعی

اگرچه بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی مفهومی نسبتاً جدید در دنیای مارکتینگ به شمار می‌آید، بااین‌حال در سال‌های اخیر، نویسندگان بزرگی به کمک دانش و تجربه‌های خود، برای نگارش کتاب‌های جذاب و کاربردی اقدام کرده‌اند. برای آنکه بتوانید انتخاب ساده‌تری در آغاز مسیر مطالعاتی خود داشته باشید، چند نمونه از بهترین کتاب‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم.

 1. هنر رسانه‌های اجتماعی- پگ فیتزپاتریک و گای کاوازاکی
 2. نسل چهارم بازاریابی-فیلیپ کاتلر
 3. انقلاب شبکه‌های اجتماعی- جفری جی. پارکر، مارشال دابلیو. وان الستین و سانجیت پل چوداری
 4. بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی- تریسی‌ال. تاتن، مایکل آر. سولومون
 5. بازاریابی محتوایی در رسانه‌های اجتماعی-جیم بری
 6. 500 نکته کاربردی از بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی-اندرو مک کارتی

شما می‌توانید برای تهیه این کتاب‌ها و کتاب‌های بیشتر، به قسمت بالای صفحه مراجعه کرده و با کلیک بر گزینه دلخواهتان، مراحل تهیه و خرید را آغاز کنید.

بهترین کتاب‌های بازاریابی دیجیتال را از کجا تهیه کنیم؟

اگر مایلید با مطالعه کتب برجسته، میزان دانش خود در زمینه بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را دگرگون کنید، مبتدی همراه شما است. کافی‌ است با انتخاب کتاب مورد علاقه‌تان از قسمت بالا، به صفحه اطلاعات محصول وارد شوید و یکی از گزینه‌های «نسخه چاپی» یا «نسخه الکترونیکی» را باتوجه‌به سلیقه خود انتخاب کنید. پس از آن می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، در دنیایی از اطلاعات نو، غرق شوید.

پیشنهاد می‌کنیم بدون از دست دادن زمان، در مسیر مطالعه قرار بگیرید. مبتدی با انتخاب برترین کتب حوزه شبکه‌های اجتماعی، همراهی بی‌نظیر برای درخشیدن شما در دنیایی نو خواهد بود.

سوالات متداول

01با مطالعه کتاب بازاریابی شبکه های اجتماعی چه مباحثی را یاد می‌گیریم؟

کتاب‌های آموزش بازاریابی در شبکه های اجتماعی موجود در وب‌سایت مبتدی، طیف گسترده‌ای از نکات بازاریابی را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید آموزش دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محتوا، کار با ابزارهای مختلف و اینفلوئنسر مارکتینگ را از طریق مطالعه این منابع بیاموزید.

02آیا امکان مطالعه رایگان کتاب بازاریابی در شبکه های اجتماعی وجود دارد؟

بله. کافی است از طریق فیلتر «دریافت رایگان» در بخش راست صفحه، کتاب‌های رایگان را مشاهده کنید.

03مطالعه این کتاب‌های برای چه کسانی توصیه می‌شود؟

دیجیتال مارکترها، کارشناسان شبکه‌های اجتماعی، نویسندگان محتوا و همه علاقه‌مندان به حوزه بازاریابی شبکه های اجتماعی می‌توانند از مطالعه کتاب‌های این صفحه لذت ببرند.