بریتنی هنسی در این کتاب راه‌های یک اینفلوئنسرموفق بودن را به کسانی که می‌خواهند از این راه کسب درامد کنند، آموزش می‌دهد.

این کتاب برای افرادی نوشته‌شده که احتمالاً به یکی از این سه دسته تعلق دارند:

دستهٔ اول: شما کل روز را در اینستاگرام می‌گذرانید و همان‌طور که فید۲۱ خود را بالا و پایین می‌کنید ناخودآگاه عکس‌های دیگران را نقد می‌کنید. با خود می‌گویید؛ من هم لباس می‌پوشم، نان تُست و آووکادو می‌خورم و غروب آفتاب را دوست دارم مگه من چمه؟ بسیار خوب، بگذارید از همان ابتدا برای‌تان بگویم، چون شروع خوبی است. بخش اول، «تشکیل جامعهٔ خود»، به شما کمک خواهد کرد نامی برای برندتان انتخاب کنید، محتوایی تولید کنید که ارزش دو بار کلیک کردن داشته باشد و به شما نشان می‌دهد چگونه جامعه‌ای متعهد داشته باشید.

دستهٔ دوم: تعداد قابل قبولی دنبال‌کننده دارید و حس می‌کنید که واقعاً در تولید محتوا حرفی برای گفتن دارید، اما برنامهٔ بلندمدتی در سر ندارید. در بخش دوم، «معرفی برندتان»، در مورد استانداردها و آمار و ارقام، روابط عمومی و پرس کیت۲۲ صحبت خواهیم کرد.

دستهٔ سوم: به خاطر تعداد بالای دنبال‌کننده‌هایتان یا زندگی جالب‌توجه‌تان برندها با شما وارد گفت‌وگو شده‌اند. شاید در زمینهٔ کاری خود خبره هستید، شرکت یا محصولی را به وجود آورده‌اید یا یک رقصنده، نوازنده، مدل یا بازیگر هستید. در هر صورت وقتی چیزی می‌گویید مردم گوش می‌دهند و این همان تأثیرگذاری است. بخش سوم، «کسب درآمد از تأثیرگذاری‌تان»، دربارهٔ مذاکرات پیرامونِ حق‌الزحمه، تسلط بر قرارداد کاری‌تان و عقد قرارداد با مدیربرنامه است.

چیزی که این کتاب را متمایز می‌کند ویژگی‌های فوق‌العادهٔ آن مثل توصیهٔ یک متخصص است که در آن از زبانِ بهترین‌های این صنعت می‌شنوید.