برای موفقیت در سئو نیازمند تولید محتوای با کیفیت هستیم. ولی آیا فقط استانداردهای گوگل مورد نظر ماست؟ اگر فقط به گوگل توجه کنیم حتی با کسب جایگاه مناسب موفقیتی کسب نمی‌کنیم. بازاریابی محتوا یعنی تولید محتوای با کیفیت برای کاربر که گوگل نیز قادر به درک آن باشد.

گوگل در سال‌های اخیر توجه زیادی به تولید محتوا از نوع با کیفیت دارد. ولی واقعا معیار کیفیت یک محتوا چیست؟ و چگونه میتوان موضوعات مناسب را انتخاب نمود؟

بسیاری از سایت‌های اینترنتی با مشکل نبود موضوع برای تولید محتوا مواجه هستند و نمی‌توانند مطالب مفیدی را در زمینه کاری خود برای ارائه پیدا کنند. بطور قطع می‌توان گفت که هیچ شرکت یا سایتی وجود ندارد که نتواند در زمینه تولید محتوای مرتبط با کار خود فعالیت کند؛ زیرا اگر واقعا هیچ اطلاعات و موضوعاتی پیرامون زمینه کاری شما وجود ندارد چگونه می‌تواند برای شما درآمدزایی داشته باشد؟

کتاب آموزش بازاریابی محتوا محور با عنوان Content is the King به قلم امیرحسین اسماعیلی در 7 فصل و 95 صفحه تهیه و منتشر گردیده است. این کتاب میتواند مسیر ورود شما به تولید محتوای با کیفیت و در ادامه بازاریابی محتوا باشد.

سرفصل های کتاب بازاریابی محتوا محور

  1. محتوای با کیفیت چیست
  2. کلمات کلیدی متن چگونه تعیین میشوند
  3. انتخاب کلمات کلیدی مناسب
  4. گام به گام یک محتوای بهینه تولید کنیم
  5. اصول برچسب گذاری صحیح در سایت
  6. تاثیر SCHEMA بر سئو
  7. چگونه تعداد دیدگاه ها را افزایش دهیم