هنگامی که شما مطلبی را در گوگل یا موتورهای جستجو سرچ می‌کنید، پاسخ آن از طریق صفحه نتایج نمایش داده می‌شود. در هر لحظه برای مرتب کردن این نتایج مجموعه الگوریتم‌های پیچیده‌ای توسط موتورهای جستجو اجرا می‌شوند، که شامل عوامل رتبه بندی (SEO Ranking Factors) است، موتورهای جستجو با توجه به این الگوریتم‌ها، تصمیم می‌گیرند سایت شما در چه رتبه‌ای درصفحه‌ی نمایش قرار گیرد. بنابراین سایت‌های بهینه سازی شده با رعایت فاکتورهای سئو شانس بیشتری برای قرارگیری در رتبه‌های بالا را نسبت به سایت‌های غیر بهینه سازی شده دارا است.

شرایط برگزاری دوره سئو مقدماتی چگونه است؟

با توجه به سرعت رشد استفاده از اینترنت و رقابت بین کسب‌وکارها برای جذب مشتری و دیده شدن در صفحات اول موتورهای جستجو، آشنایی با مبحث بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند. از این رو کسب اطلاعات به روز و دانش فنی در این زمینه جزو شروط لازم داشتن یک کسب‌وکار موفق است.

سئو کردن وب سایت بخش مهمی از عملیات دیجیتال مارکتینگ هست و به جرات می‌توان گفت سئو تضمین‌کننده برگشت سرمایه‌گذاری شما برای بازاریابی اینترنتی است. در این دوره ما تمرکز خود را بر آموزش سئو برای مدیران دیجیتال مارکتینگ گذاشته‌ایم. یک مدیر دیجیتال مارکتینگ نیاز نیست به جزئیات کامل سئو مسلط باشد اما باید روند آن را به شکل کامل بداند و بتواند با استفاده از شاخص‌های کلیدی عملکرد به طور مداوم عملکرد تیم سئو و کیفیت و تاثیر فعالیت‌های آنان را ارزیابی کند.

دوره بازاریابی سئو مقدماتی حامد قربانی حمیدرضا خاکپور چه سرفصل‌هایی دارد؟

بازاریابی سئو این روزها یکی از حوزه‌های کاربردی و پرطرفدار است که در بین افراد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. محتوای این دوره در هشت بخش تدریس خواهد شد که در ادامه به بیان هر یک از این بخش‌ها می‌پردازیم:

الگوریتم های گوگل
الگوریتم‌های گوگل چگونه عمل می‌کنند معرفی انواع الگوریتم‌ها و کارایی و نتیجه هرکدام
سئو خارجی
استراتژی لینک‌سازی خارجی روش‌های گرفتن بک لینک
تحلیل لینک‌سازی رقبا
سئو داخلی
تولید محتوای سئو محور نکات مهم سئو برای تولید محتوا
روش‌های لینک‌سازی داخلی
سئو تکنیکال یا فنی
ساختار صحیح URL آشنایی و بررسی خطاهای وب‌سایت و روش اصلاح آن‌ها
آشنایی با انواع ریدایرکت‌ها
چگونه تحقیق کلمات کلیدی درستی داشته باشیم
روش‌های انتخاب کلمات کلیدی URL ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی
تحلیل کلمات کلیدی انتخاب درست کلمات کلیدی
تعریف قدرت صفحه، قدرت دامنه و نرخ اسپم
معرفی ابزارهای سئو
گوگل سرچ کنسول معرفی ابزار Ahref
Mozمعرفی ابزار Gt Metrix معرفی ابزار
موتورهای جستجو چگونه کار می کنند
خزنده Crawling گوگل چیست و چطور کار می‌کند ایندکس index چگونه انجام می‌شود
سئو کلاه سیاه چیست؟
سئو منفی چیست؟ چگونه امنیت وب‌سایتمان را در برابر سئو منفی حفظ کنیم
انواع سئو کلاه سیاه

دوره بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی آکادمی دهبان چه ویژگی‌هایی دارد؟

آکادمی دهبان با ارائه دوره بازاریابی شبکه‌های اجتماعی توسط حمیدرضا خاکپور به افراد کمک می‌کند تا حضوری فعال و قدرتمند در دنیای شبکه‌های اجتماعی داشته باشند. برگزاری این دوره پرطرفدار با 5 ویژگی‌های تاثیرگذار همراه است که در ادامه به بیان هر یک می‌پردازیم:

ارائه مدرک پایان دوره

در پایان این دوره به شما مدرک بین المللی از موسسه معتبر MPT اتریش ارائه می‌شود که شماره سریال مدرک خود را نیز می‌توانید در سایت این موسسه چک بفرمایید.

طراحی شده ویژه بازارکار

این دوره به نحوی تدوین شده است که برای بازارکار ایران کاملا کارآمد باشد و در تدریس نیز از مثال‌هایی از کسب‌و‌کارهای واقعی ارائه می‌شود.

پشتیبانی و حمایت

این دوره یک گروه تلگرامی ویژه دارد که شما در آن می‌توانید با استادیارها و دیگر دانشجویان در ارتباط باشید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

فایل‌های آموزشی تکمیلی

اسلایدها و فایل‌های تکمیلی که اساتید برای تدریس در طول این دوره استفاده کرده اند، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

کاملا کارگاهی و عملیاتی

در طول دوره به طور مداوم تمرین‌های عملی خواهید داشت و در پایان آن نیز آزمون‌ می‌دهید تا از میزان تسلط شما به آموزش‌ها مطمئن شویم.