تحلیل املا و دستور زبان با گِرَمِرلی

بازاریابی محتوا

گرامرلی (Grammarly) با هدف غلط‌گیری، رفع ایرادات نگارشی و گرامری و مبارزه با سرقت علمی طراحی و راه‌اندازی شد. گرامرلی یک پلتفرم آنلاین رایگان است که برخی از امکانات آن تنها با خرید اکانت پرمیوم گرامرلی قابل دسترس خواهد بود. البته نسخه رایگان آن، کار شما را راه می‌اندازد. نرم افزار گرامرلی بیش از ۵۰۰ قاعده و اصول گرامری، نگارشی و املایی زبان انگلیسی را در دل خود جای داده است.

grammarly

عملکرد

کاربران به طور خودکار  و بدون توجه به میزان زحمتی که برای تولید یک محتوا کشیده شده است؛ به محتوایی که غلط املایی یا گرامری داشته باشد اعتماد نمی‌کنند. شاید گرامرلی یکی از ابزارهای بازاریابی نباشد، اما بدون تردید تاثیرات بسزایی در کارایی و خوانایی محتوای شما خواهد داشت که همین، در بیشتر دیده شدن آن تاثیرگذار است. شما حین نگارش و تهیه محتوا احتمالا متوجه اشکالات نوشته خود نمی‌شوید ولی Grammarly به شما کمک شایانی می‌کند تا مطلب شما کمترین مشکلات نگارشی و ویرایشی داشته باشد.

این ابزار اشتباهات گرامری مثل جایگذاری اشتباه کلمات، غلط‌های املایی، کلمات تکراری و غیره را درک می‌کند. همچنین شما می‌توانید افزونه Grammarly برای مرورگر کروم را  نصب کنید تا از خدمات این سرویس در هر جا که هستید بهره ببرید. به این نکته توجه داشته باشید که گرامرلی برای زبان فارسی طراحی نشده و امکان تصحیح متون فارسی را ندارد! اما نگران نباشید، به زودی جایگزین‌های مطلوبی را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *