ایجاد کانال فروش با کلیک فانِلز

بازاریابی محتوا

ابزار ClickFunnels با شناخت و در نظر گرفتن جامعه هدف کسب و کار شما، بازدیدکنندگان را به سمت فروش هدایت کرده و موجب توسعه و موفقیت کسب‌و‌کار شما خواهد شد. برای ایجاد یک کانال فروش، احتیاج به صرف زمان بسیار زیادی دارید؛ اما استفاده از این ابزار روند انجام این کار را بسیار سریع خواهد کرد. لازم به ذکر است که استفاده از این ابزار بسیار آسان می‌باشد و می‌توانید از قالب‌های آماده برای ایجاد کانال فروش استفاده کنید.

clickfunnels

عملکرد

کاربرد این ابزار آنلاین برای ساخت قیف محتوایی برای فروش و بازاریابی است. ابزار ClickFunnels برای مدیریت ثبت نام افراد بر روی سایت است و برای دانلود کتاب، مقالات  و شرکت‌کنندگان وبینارها قالب‌های مورد نیاز شما را فراهم می‌کند. همچنین شما می‌توانید برای ویرایش محتوا، بارگذاری فیلم یا افزودن صفحات بیشتر به قیف خود drag-and-drop کنید.

ویژگی‌ها

بازدید از ایمیل‌های ارسال شده و انجام آزمایش A / B از دیگر ویژگی‌های این ابزار است. ClickFunnels به شما کمک می‌کند تا با تحقیق و تقسیم بندی مخاطبان، استراتژی های محتوای خود را توسعه دهید و همچنین ایجاد صفحات اختصاصی و ثبت سفارش را نیز برای اعضا امکان پذیر می‌کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *