ایمیل مارکتینگ آسان با سِندین‌بُلو

ایمیل مارکتینگ

SendinBlue یک بستر بازاریابی ایمیلی قوی در اختیار کاربران قرار می‌دهد و از امکانات گسترده­ای نظیر ویرایشگر کشیدن و رها کردن آسان، طرح بندی­‌های گوناگون ایمیل، ویرایشگر قالب ایمیل، شخصی سازی ایمیل، تقسیم بندی لیست داده­‌ها، ارائه گزارش­، تجزیه و تحلیل، قابلیت CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری، آزمایش A/B، قابلیت ایجاد صفحات فرود اختصاصی، اتوماسیون ایمیل و ادغام با سیستم عامل­‌هایی مانند Shopify ، Salesforce و Intercom پشتیبانی می­‌کند.

sendinblue

عملکرد

Sendinblue یک بستر ارتباطی بازاریابی است که هم از ابزارهای ایمیل مارکتینگ و هم از توابع دیگری مانند مدیریت ارتباط با مشتری و ایجاد صفحه فرود برخوردار است. توابع طراحی ایمیل Sendinblue با داشتن بیش از ۷۰ الگوی طراحی، ایجاد یک ایمیل زیبا را آسان می‌کند. بعلاوه، همه این الگوها پاسخگو هستند و شما می‌توانید با پیش‌نمایش نتایج خود اطمینان حاصل کنید که طراحی شما در هر قالب صفحه به شکلی که می‌خواهید ظاهر می‌شود. بعدازاینکه ایمیل خود را طراحی کردید، می‌توانید از ویژگی‌های مانند تست A / B و فهرست‌های گیرنده تقسیم‌شده استفاده کنید و از بهینه‌سازی کمپین‌های خود و هدف قرار دادن مخاطبان ایدئال خود، حدس و گمان بزنید.

ویژگی‌ها

این ابزار امکان ارسال 9 هزار ایمیل رایگان را برای کاربر فراهم می‌­کند در صورت ارسال بیشتر از این تعداد باید ماهیانه هزینه­ آن را بپردازید.

قیمت

همه سرویس‌های پولی Sendinblue شامل مخاطبین نامحدود، با قیمت گذاری درجه بندی شده بر اساس تعداد ایمیل‌هایی است که می‌خواهید هر ماه ارسال کنید. برنامه رایگان آن همچنین مخاطبین نامحدود و ۳۰۰ ایمیل در روز دارد. برنامه Lite آن از ۲۵ دلار در ماه برای ۱۰،۰۰۰ ایمیل شروع می‌شود و برای ۹۹،۰۰۰ ایمیل به ۹۹ دلار در ماه می‌رسد. برنامه نامحدود آن، از ۶۵ دلار در ماه برای ۲۰۰۰۰ ایمیل شروع می‌شود و برای ماهانه ۱ میلیون دلار به ۵۹۹ دلار می‌رسد. در نهایت، اگر شما سازمانی بزرگتر هستید که باید از مرز ۱.۰۰۰.۰۰۰ ایمیل عبور کند، یک طرح Enterprise با قیمت سفارشی برای شما وجود دارد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *