توسعه مخاطبان با کِراد

بازاریابی شبکه اجتماعیبازاریابی محتوا

برای داشتن یک وب سایت با بازدید بالا، فقط تولید محتوا کافی نیست؛ بلکه نیاز به کارهای بیشتری است. با استفاده از kred می‌توانید تاثیر خود را در فضای مجازی بسنجید و افراد تاثیرگذار را پیدا کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید تا پیغام شما را در شبکه‌های اجتماعی گسترش دهند.

kred

عملکرد

در بازاریابی محتوایی صرفا نوشتن مطلب و دعا برای دیده و مطالعه شدن آن کفایت نمی‌کند، بلکه برای موفقیت باید کارهای بیشتری انجام داد. Kred یکی از ابزارهای بازاریابی محتوایی‌ست که می‌تواند به شما در توسعه‌ی تعداد مخاطبان‌تان کمک کند.

شما باید افراد تاثیرگذار (اینفلوئنسرها) را پیدا و با آنها ارتباط برقرار کنید تا پیغام شما را در شبکه‌های اجتماعی گسترش دهند. در اینجا Kred به کمک شما می‌آید. kred با بررسی توییتر و فیسبوک، میزان تاثیر گذاری شما را مشخص و تاثیر گذاران حوزه کاری شما را پیدا می‌کند. این ابزار به افزایش میزان اعتماد و اعتبار شما کمک کرده و مشتریان را برای کلیک روی مطالب شما ترغیب می‌کند.

ویژگی‌ها

این پلتفرم با تحلیل توییتر و فیسبوک می‌تواند تاثیرگذاری شما را بسنجد و تاثیرگذاران مرتبط با حوزه کاری شما را پیدا کند. و برخلاف دیگر سرویس‌های مشابه امکان خودسنجی و بررسی لحظه‌ای وضعیت تاثیرگذاری را به شما می‌دهد. Kred یک منبع عالی برای ساخت اعتبار و ایجاد اعتماد است. زمانی که مردم بدانند شما چه کسی هستید، بیشتر به کلیک روی مطالبی منتشر شده توسط شما و اصطلاحا درگیر شدن با آن رغبت نشان می‌دهند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *