دکمه‌های اشتراک‌گذاری در سوشال با مَش‌شِیر

بازاریابی محتوا

احتمالا برای شما هم اهمیت استفاده از دکمه‌های به اشتراک‌گذاری در سوشال واضح است. MashShare به شما این امکان را می‌دهد تا دکمه‌های زیبا و چشم‌نواز به اشتراک‌گذاری در سوشال را در مطلب اضافه کنید.

این افزونه به دلیل ظاهر مشابه دکمه‌ها با وب‌سایت mashable.com مورد توجه قرار گرفته است. ایده افزونه این است که افراد بیشتری پست‌های شما را به اشتراک بگذارند چرا که دکمه‌ها این کار را برایشان انجام می‌دهد. نسخه رایگان محدودیت‌های زیادی دارد ولی شما می‌توانید با خرید این افزونه انتخاب‌های زیادی پیش رو داشته باشد.

mashshare

عملکرد

MashShare یک افزونه قدرتمند برای اضافه کردن دکمه‌های اشتراک‌گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی است. این ابزار به کاربران امکان می‌دهد تا مطالب شما را در شبکه‌های اجتماعی مورد نظر با دوستانشان به اشتراک بگذارند. افزونه MashShare یک انتخاب عالی است زیرا بسیار سبک وزن بوده و کار با آن راحت است.

دکمه‌های اشتراک‌گذاری افزونه MashShare طراحی زیبا و رزولوشن بالایی دارند و ظاهر وب سایت شما را زیباتر می‌کنند. همچنین با استفاده از شورت کد می‌توانید دکمه‌ها را در هر نوشته یا برگه‌ای از سایت خود قرار دهید. نسخه رایگان افزونه MashShare تعداد کل اشتراک گذاری‌ها را تنها برای دکمه‌های فیسبوک و توییتر نشان می‌دهد اما با خریداری add on‌های آن می‌توانید شبکه‌های اجتماعی دیگری مانند Google+، Pinterest، LinkedIn و StumbleUpon را هم داشته باشید.

قیمت

این ابزار داری دو نسخه رایگان و پرمیوم است که نسخه رایگان آن با محدودیت‌های زیادی همراه است؛ اما شما می‌توانید با خرید بسته‌های این افزونه انتخاب‌های زیادی پیش رو داشته باشد.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *