زمان بندی انتشار محتوا با هوت‌سوئیت

بازاریابی محتوا

با ابزار Hootsuite می‌توانید محتوای خود را برای انتشار در فضای مجازی زمان‌بندی کنید، بدون آن که نیاز باشد به صورت دستی دکمه انتشار را بزنید. این ابزار استفاده از امکاناتی نظیر پیش‌نویس کردن پست‌ها، زمان‌بندی آن‌ها، بررسی تقویم سوشال مدیای شما و نمایش پست‌ها در یک مکان را برای شما فراهم می‌کند.

hootsuite

عملکرد

Hootsuite یک ابزار برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی است، که تقریباً جوابگوی تمام خواسته‌های کاربران می‌باشد. سایت HootSuite یک برنامه فوق العاده مفید برای مدیریت رسانه‌های اجتماعی دارد. این برنامه که اغلب به عنوان سیستم یا ابزار مدیریت رسانه‌های اجتماعی شناخته شده است، به شما امکان می‌دهد چندین پروژه را همزمان ببینید و نظرات مشتریان را کنترل کنید. شما می‌توانید پست‌های جدید را ارسال کنید، پاسخ‌ها را بخوانید، پیام‌ها را برنامه‌ریزی کنید و آمار را مشاهده کنید.

قیمت

HootSuite یک ابزار رایگان است که دارای یکسری امکانات پولی برای افرادی است که به دنیال تحلیل‌های تخصصی‌تر هستند. اگر در مورد مدیریت و تجزیه و تحلیل رسانه‌های اجتماعی جدی هستید، می‌توانید از یک دوره‌ 30 روزه HootSuite Pro استفاده کنید که هزینه آن حدود 19 دلار در ماه است و به وسیله آن امکان مدیریت 10 پروفایل اجتماعی برای شما فراهم است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *