ارزان‌ترین تعرفه‌ ایمیل با میلرلایت

ایمیل مارکتینگ

میلرلایت یکی از نرم‌افزارهای پر کاربرد در زمینه ایمیل مارکتینگ است که توسط دو کارآفرین ساخته شده است. به دلیل تعرفه‌های مناسب این ابزار، به عنوان ارزان‌ترین ابزار ایمیل مارکتینگ شناخته می‌شود.

mailerLite

عملکرد

میلرلایت توانسته کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند. این سرویس بیش از 700 هزار کاربر فعال در سراسر دنیا دارد و امکانات آن باعث شده است تا کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک زیادی از آن استفاده کنند. به کمک این ابزار می‌توانید از امکانات حرفه‌ای مانند بخش‌بندی مشتریان، برگزاری مسابقه و نظرسنجی، به‌کارگیری قالب‌های جذاب، تست A/B، اتوماسیون بازاریابی، یکپارچه‌سازی با سایت‌سازها و سیستم‌های مدیریت محتوا و استفاده کنید. متاسفانه این سرویس نیز مانند میل چیمپ محدودیت‌های زیادی را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است و این ابزار دیگر مانند گذشته در بین کاربران ایرانی کاربرد ندارد.

قیمت

مدل قیمت‌گذاری میلرلایت به دو بخش رایگان و پولی تقسیم می‌شود که هر دو بخش در زیر توضیح داده شده است:

  • رایگان؛ ایجاد کمپین و ارسال نامحدود ایمیل به تعداد حداکثر 1000 مشترک در هر ماه، رایگان است. نکته قابل توجه این است که با وجود رایگان بودن پلان، می‌توان به همه ویژگی‌های Mailerlite مانند اتوماسیون نیز دسترسی داشت که ممکن است در سایر ابزارها این امکان وجود نداشته باشد.
  • کسب‌وکارهای کوچک؛ Mailerlite به منظور فراهم کردن خدمات مناسب برای کسب‌وکارهای کوچک که توانایی پرداخت هزینه‌های زیاد را ندارند، مدل‌های قیمت‌گذاری ویژه‌ای را ارائه داده است که می‌توانید در لینک موجود، این تعرفه‌ها را مشاهده نمایید.
  • حجم مخاطبین زیاد؛ در صورتی که بیش از 50000 مشترک دارید و ماهانه ایمیل‌های زیادی ارسال می‌کنید، این مدل قیمت برای شما مناسب است. در این مدل بسته به تعداد مشترکین، تعداد ایمیل‌های ارسالی در هر ماه محدودیت‌هایی دارد و در صورت ارسال بیش از یک مقدار معین، باید هزینه بیشتری را بپردازید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *