طراحی و ارائه گزارش ایمیل با نجوا

ایمیل مارکتینگ

کاربران ایرانی همیشه در استفاده از سرویس‌های خارجی دچار مشکل بوده‌اند و در مورد ابزارهای بازاریابی ایمیلی نیز این موضوع صادق است. اما نجوا، سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی است که امکانات آن با نمونه‌های خارجی مشابه است و همچنان در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دارد. ضمن اینکه مشکلات مختلف نظیر تحریم IPهای ایران، پرداخت ارزی یا نبود پشتیبانی مناسب را ندارد.

نجوا

عملکرد

همواره کاربران ایرانی با توجه به تحریم‌های موجود، نبود پشتیبانی مناسب، پرداخت‌های ارزی و هزینه‌های بالا، برای استفاده از سرویس‌های خارجی دچار مشکل بوده‌اند و نگران آینده هستند. به همین دلیل همواره دنبال این هستند که بتوانند سرویس‌های خوب و قدرتمند ایرانی را جایگزین نمونه‌های مشابه خارجی کنند. اما از سوی دیگر این تصمیم معمولا با تردیدهای زیادی نسبت به کیفیت خدمات، پشتیبانی و قابلیت‌های ویژه همراه است.

نجوا یکی از قدرتمندترین سرویس‌های ایمیل مارکتینگ ایرانی است که پیشتر سرویس پوش نوتیفیکیشن آن مورد توجه بیش از 4000 کسب‌وکار داخلی قرار گرفته بود. در این ابزار تلاش شده است تا بهترین امکانات باکیفیت بالا در اختیار شما قرار گیرد تا نه‌تنها نسبت به نمونه‌های خارجی کمبودی وجود نداشته باشد، بلکه کمترین دغدغه‌ای نسبت به هزینه‌ها داشته باشید.

ویژگی‌ها

سرویس بازاریابی ایمیلی کاربری بسیار ساده‌ای دارد و با کمترین دانش فنی هم می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. مهمترین مزایا و ویژگی‌های این ابزار شامل موارد زیر می‌شود:

 1. استفاده از سرویس ایرانی و فارسی‌زبان بدون نگرانی از تحریم‌ها
 2. سیستم پشتیبانی قوی همراه با راهنمایی‌های کاربردی
 3. پرداخت ریالی به جای دردسر‌های پرداخت ارزی و هزینه‌های بالا
 4. عملکرد آسان و استفاده از قالب‌های حرفه‌ای به صورت Drag & Drop
 5. شخصی‌سازی و سفارشی‌سازی ایمیل‌ها
 6. ارسال ایمیل زمان‌بندی شده به صورت انبوه
 7. بخش بندی کاربران و مشترک‌ها براساس فیلترهای مختلف
 8. اجرای تست‌ A/B
 9. دریافت گزارش‌های تحلیلی
 10. مدیریت دقیق انواع کمپین‌های بازاریابی ایمیلی
 11. پلن‌های مختلف و منصفانه قیمت‌گذاری
 12. امکان استفاده از قالب‌های آماده برای ارسال ایمیل یا خبرنامه

قیمت

یکی از پلن‌های ویژه سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا برای کسب‌وکارهای کوچک و به‌ویژه آنهایی که در ابتدای راه هستند، پلن ارسال رایگان 3000 ایمیل در ماه است. با استفاده از این پلن خیلی راحت می‌توانید این سرویس را تست کنید و از ویژگی‌های جذاب آن باخبر شوید. پس از آشنایی با این ابزار، با خرید اشتراک می‌توانید به فعالیت ایمیل مارکتینگ خود ادامه دهید.

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *