شناسایی لینک‌ها با آ.اِچ.رِف

بازاریابی محتواسئو مارکتینگ

ابزار Ahrefs سرویسی برای رشد جستجوی ترافیک شما از طریق بررسی وضعیت سئوی وب‌سایت شما و رقبایتان است. با استفاده این ابزار می‌توانید رشد ترافیک، لینک‌های دریافتی و غیره وب‌سایت خود را به دقت بررسی کنید. این سرویس به شما کمک می‌کند تا کشف کنید که چرا رقبای شما در رتبه بهتری از شما قرار دارند؛ و راه حل پیشی گرفتن از آن‌ها چیست.

ahrefs

عملکرد

Ahrefs ابزاری برای چک کردن بک لینک‌ها است. اصول لینک سازی نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است، امّا بر خلاف آن چه خیلی‌ها تصور می‌کنند، در نظر گرفتن بک لینک‌ها همچنان یکی از پایه‌های ضروری سئو می‌باشند. این که بدانیم چه کسانی به رقیبان ما در حوزه ی کسب و کارمان لینک می‌دهند اوّلین قدم برای این است که لینک‌های با کیفیتی برای سایت خودمان بسازیم. بی شک، آنچه شما دنبال آن هستید این است که سایت‌های بزرگ به محتوای سایت شما لینک بدهند و در نتیجه جایگاه شما در گوگل بهبود یابد. در زمینه شناسایی لینک‌ها، ابزار Ahrefs همیشه از بهترین و شناخته شده ترین ابزار‌ها بوده است.
امّا Ahrefs بسیار فراتر از یک ابزار بررسی بک لینک‌ها است. این وب سایت حاوی ابزار‌ها و ویژگی‌های سئوی بسیار زیادی از جمله رنک‌ها و کلیدواژه‌ها می‌باشد. به بیانی دیگر، Ahrefs ابزار خارق العاده‌ای برای ایده گرفتن از تکنیک‌های استفاده شده در بزرگ‌ترین و بهترین سایت‌ها و اجرایی کردن آن‌ها بر روی وب سایت خود می‌باشد. اگر مایلید یک شروع قدرتمند برای سئوی وب سایت خود داشته باشید، Ahrefs تمام ابزار های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی‌ها

با استفاده از این ابزار اطلاعاتی بدست می‌آورید که به کمک آن وب سایت شما رتبه بالاتری نسبت به رقبا کسب می‌کند. Ahrefs با بررسی بیش از ۵ میلیارد وب‌سایت به صورت روزانه و اطلاعاتی نظیر میزان موفقیت یا ضعف محتوای وبسایت، میزان افزایش بک‌لینک‌ها و میزان انتشار مطلب، امکان برنامه‌ریزی تولید محتوا و کسب موفقیت در این زمینه را برای شما فراهم می‌کند. برخی از ویژگی‌های دیگر این ابزار شامل موارد زیر است:

  • تحلیل رقبا (Competitive Analysis)
  • جستجوی کلیدواژه ها (Keyword Research)
  • جستجوی بک لینک ها (Backlink Research)
  • بررسی محتوا (Content Research)
  • بررسی رنک (Rank Tracking)
  • نظارت و بررسی وب (Web Monitroing)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *