کیورد ریسرچ با کیورد تول.آی‌اُ

سئو مارکتینگ

در صورتی که به دنبال کلمات کلیدی مناسب برای محتوای سایت خود هستید، می‌توانید از ابزار Keywordtool.io استفاده کنید. این ابزار سئو با یافتن بهترین کلمات کلیدی می‌تواند به افزایش میزان بازدید و ترافیک سایت کمک کند و بازدیدکننده بسیاری را به سمت سایت شما هدایت کند.

Keywordtool.io

عملکرد

یکی از ابزارهای مهمی که برای سئوی یک سایت استفاده می‌شود، ابزار Keywordtool.io است. ابزار کیورد تول یکی از بهترین و مناسب‌ترین ابزارهای کیورد ریسرچ است. به وسیله این ابزار می‌توانید در مدت زمانی نسبتا کوتاهی تمام کلمات کلیدی که کاربران برای رسیدن به مقاله شما جستجو می‌کنند را پیدا کنید. وب سایت کیورد تول (Keywordtool.io) با استفاده از الگوریتم‌های پیاده سازی شده در خود به راحتی می‌تواند آنچه را که کاربران برای رسیدن به یک محتوا سرچ می‌کنند را پیدا کنید.

ویژگی‌ها

Keywordtool.io یک نسخه رایگان دارد که به کمک آن می‌توانید با وارد کردن یک کلمه کلیدی، کلمات کلیدی مشابه با آن را مشاهده کنید و ایده بگیرید. از جمله مزایای Keywordtool.io برای کاربران ایرانی، وجود زبان فارسی در فهرست زبان‌های این ابزار است. به‌علاوه، برخلاف وب‌سایت Answer the Public، با استفاده از قسمت Questions در زیر کادر جستجو، می‌توانید سؤالاتی که کاربران فارسی زبان در مورد کلمه کلیدی مورد نظرتان از گوگل می‌پرسند را نیز مشاهده کنید. توجه داشته باشید که میزان جستجو، روند، هزینه هر کلیک (برای AdWords) و حجم رقابت برای کلمات کلیدی در نسخه رایگان Keywordtool نمایش داده نمی‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *