طراحی کمپین ایمیل با کمپین مانیتور

ایمیل مارکتینگ

Campaign Monitor یک ابزار ارائه‌دهنده خدمات ایمیل مارکتینگ است که شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند و تعداد آن‌ها به بیش از 2 میلیون نفر و بیش از 150،000 کسب‌وکار در سراسر جهان می‌رسد.

campaignmonitor

عملکرد

خدمات ابزار ایمیل مارکتینگ Campaign Monitor به‌عنوان یک ESP (Email Service Provider) عبارت‌اند از: ایجاد و ساخت لیست ایمیل‌های مشترکین، تقسیم‌بندی لیست مشترکین، اتوماسیون، سفارشی‌سازی یا customize کردن قالب‌های ایمیل، طراحی ایمیل‌، ارسال ایمیل، دنبال کردن (track) نتایج کمپین‌ها، گزارش دهی و آنالیز گزارش کمپین‌ها، تست سازگاری با inboxها در دستگاه‌های مختلف، شخصی‌سازی، ایجاد محتوای پویا و … . این ابزار در وب‌سایت و iOS پاسخ‌گو و برای تمامی کسب‌وکارها با اندازه‌های کوچک تا بزرگ قابل‌استفاده است. ازجمله شرکت‌های مهمی که از این ابزار استفاده می‌کنند، Apple، Disney، Coca-Cola هستند.

ویژگی‌ها

ین ابزار ایمیل مارکتینگ ویژگی‌های جالبی دارد و هر جا که لازم باشد با محتوای خود به شما کمک می‌کند. در ادامه قابلیت‌های آن را می‌بینید:

  • امکان استفاده از قالب‌های پیش‌فرض حرفه‌ای و زیبا
  •  امکان استفاده از ادیتورهای مختلف یا سیستم Drag & Drop برای طراحی ایمیل‌های سفارشی و شخصی‌سازی شده
  • ایجاد طرح گرافیکی سفر مشتری به صورت حرفه‌ای و آسان
  • سیستم سگمنتیشن هدفمند و هوشمند برای افزایش مشارکت مخاطبان
  • امکان استفاده از فرم‌سازهای داخلی و جاسازی آنها در سایت یا صفحات موردنظر شما
  • سیستم‌های بازاریابی ایمیل، اطلاع‌رسانی و ارتباطی تخصصی
  • امکان یکپارچه‌سازی با پلتفرم‌ها‌ و سرویس‌های‌ دیگر از جمله سیستم‌های مدیریت محتوا نظیر وردپرس، سیستم‌های فروشگاهی مانند ووکامرس یا انواع CRM
  • امکان استفاده از ایمیل‌های تراکنشی
  • امکان ارسال سریع و دقیق ایمیل انبوه و گروهی

قیمت

این پلتفرم هم برای کسب‌وکارهای کوچک و هم برای شرکت‌های گسترده‌تر قابل‌استفاده است و خدمات مناسبی را برای هر دو نوع کسب‌وکار ارائه می‌دهد. همچنین می‌توانید از مدل رایگان Campaign monitor برای تست استفاده کنید. سه مدل قیمت‌گذاری برای این ابزار وجود دارد:

پلن Basic

 این مدل به‌صورت پرداخت ماهیانه 9 دلار برای ارسال 2500 ایمیل برای حداکثر 500 نفر است؛ هرچه تعداد ایمیل‌های ارسالی و تعداد مشترکین افزایش یابد، هزینه‌ مدل نیز افزایش می‌یابد. این مدل تمامی ویژگی‌های پایه مانند drag-and-drop email builder و قالب‌های از پیش طراحی شده حرفه‌ای را شامل می‌شود. با استفاده از این مدل، به یک مرور کلی بر ایمیل‌ها مانند گزارش KPI ها، رشد لیست مشترکین و میزان تعاملات مشترکین دسترسی خواهید داشت. این مدل، یک سیستم اتوماسیون پایه مانند ایمیل‌های خوشامدگویی را شامل می‌شود.

پلن Unlimited

 این مدل به‌صورت پرداخت ماهیانه 29 دلار برای ارسال تعداد نامحدودی ایمیل به حداکثر 500 نفر است؛ هرچه تعداد مشترکین افزایش یابد، هزینه ماهیانه نیز بیشتر می‌شود. این مدل شامل تمام ویژگی‌های پایه، آنالیزهای لازم، اتوماسیون پیشرفته نظیر تقسیم‌بندی لیست مشترکین، تأییدیه دریافت (delivery) ایمیل، مرور ایمیل در تعداد نامحدودی inbox پیش از ارسال آن، تست نامحدود کمپین‌ها برای جلوگیری از اسپم شدن و ارسال ایمیل‌های تنظیم‌شده بر اساس منطقه زمانی است.

پلن Premier

این مدل به‌صورت پرداخت ماهیانه 139 دلار برای ارسال تعداد نامحدودی ایمیل به حداکثر 500 نفر است و طبیعتاً هرچه این تعداد افزایش یابد، هزینه ماهیانه نیز افزایش خواهد یافت. این مدل علاوه بر دارا بودن ویژگی‌های ذکرشده برای مدل unlimited، دارای مزیت‌های دیگری است که شامل موارد روبرو می‌شود: ارسال ایمیل‌ها در بهترین زمان بر اساس داده‌های مرتبط باسابقه تعاملات هر مشترک با کمپین‌های قبلی، دنبال کردن (track) پیشرفته لینک‌ها مانند دنبال کردن چگونگی عملکرد کمپین‌ها در پلتفرم سومی مانند Omniture، WebTrends و CoreMetrics و دسترسی به تیم حرفه‌ای Campaign monitor برای موفقیت در ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *