ارزیابی وبسایت با گوگل سرچ کنسول

بازاریابی محتواسئو مارکتینگ

کسب موفقیت در گوگل و رسیدن به یکی از نتایج ابتدایی آن نیازمند شناخت درست معیارهای تعریف شده توسط این موتور جستجو ارزشمند است. ثبت سایت در کنسول گوگل یکی از مهم ترین کارهایی است که صاحبان وب سایت‌ها باید به منظور بهبود کار خود انجام دهند.

گوگل-سرچ-کنسول

عملکرد

Google Search Console یکی از ابزارهای گوگل برای سئو است که با آنالیز رایگان سئو سایت، به شما کمک می‌کند تا رتبه‌ی فعلی سایت و‌ یا وبلاگ خود را بدانید. آمار دقیقی از شرایط سایت، رتبه و کلماتی که مخاطبان با آن وارد سایت شما شده اند را گزارش دهد، تا با بکار­گیری آن‌ها نتیجه‌ی مثبتی را دریافت کنید وکیفیت کاری خود را بالا ببرید. این ابزار سرویسی است که توسط Google ارائه شده است. هدف این سرویس، بررسی و ارزیابی وب‌سایت‌ها در نتایج جستجوی گوگل است. یعنی از طریق این سرویس، می‌توانید وضعیت وب‌سایت خود در نتایج جستجوی گوگل را بررسی نموده و در صورت وجود مشکل آن را برطرف کنید. در واقع این سرویس ابزاری برای مشاهده و بهبود عملکرد وب‌سایت شما در گوگل است. سایت گوگل سرچ کنسول با ارائه ابزارهای کارآمد و آمارهایی دقیق بهترین گزینه برای تحلیل سایت و رفع مشکلات احتمالی است.

همچنین این ابزار سئو گوگل به شما اطلاع می‌دهد که موتور جستجو به سایت شما دسترسی دارد و پس از آن اطلاعاتی را در اختیار شما، قرار می‌دهد. این اطلاعات به شما کمک می‌کند‌ تا متوجه شوید گوگل چگونه سایت شما را می‌بیند و اینکه جهت افزایش سئو و بهینه‌سازی مطالب سایت، باید چه مواردی رعایت شود.

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *