عملکرد

اگر برای انتشار پست جدید ایده خاصی ندارید، باید استفاده از MeetEdgar را مدنظر داشته باشید. این پلتفرم پست‌های قدیمی شما را بازیابی می‌کند و بدین ترتیب می‌توانید از بهترین پست‌هایتان از نظر عملکرد، مجدداً استفاده کنید.

اشتباه برداشت نکنید، این بدین معنی نیست که همیشه می‌توانید از این استراتژی استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که هر از گاهی می‌توانید از این استراتژی تولید محتوا استفاده کنید و به پست‌های قدیمی و البته خوبتان حیات دوباره ببخشید. استفاده مجدد از پست‌های موفق خیلی بهتر از پست نکردن برای مدت طولانی است.

ویژگی‌ها

اگر در تولید محتوای جدید دچار مشکل شدید، می‌توانید تنظیمات اکانت MeetEdgar را جوری انجام دهید که به صورت خودکار پست‌های قدیمی را که تعامل خوبی دریافت کرده‌اند مجدداً پست کند. اگر هم کتابخانه محتوایی پر از محتوای خوب و جدید دارید ولی نمی‌خواهید وقت خود را برای انتخاب بین پست‌ها تلف کنید، می‌توانید از گزینه auto-scheduler استفاده کنید تا خود ابزار برای انتشار پست‌ها تصمیم بگیرد.

قیمت

هزینه استفاده از این پلتفرم، ۴۹ دلار در هر ماه است و اگر یکسال از این پلتفرم استفاده کنید، یک ماه سرویس رایگان دریافت خواهید کرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *