مدیریت تیمی شبکه اجتماعی با پلن‌اِبِل

بازاریابی شبکه اجتماعی

اگر استراتژی شبکه‌ اجتماعی شما به همکاری اعضای مختلف تیم نیاز دارد، این ابزار برای ساده‌سازی فرایند همکاری تیمی طراحی شده است. در واقع هر تیم با این ابزار به راحتی می‌تواند فرایند مدیریت شبکه اجتماعی را بین اعضا تقسیم کند.

Planable

عملکرد

ابزار Planable برای ساده سازی فرآیند تیمی طراحی شده است. اگر شبکه اجتماعی شما به همکاری اعضای تیم نیاز دارد، این پلتفرم به شما کمک می‌کند تا مدیریت محتوا را در بستر‌های متفاوت جمع‌آوری کنید و محتوای خود را در همه شبکه های اجتماعی برنامه ریزی کنید.

ویژگی‌ها

امکان مشاهده پست و فیدبک یکی از مزایای این برنامه است. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا محتوای بهتری تولید کنید و با افزودن ایموجی، به پست‌هایتان حس شوخ طبعی و سادگی دهید. همچنین امکان تولید محتوا از شروع تا پایان کار برای شما فراهم است و می‌توانید محتواها را دسته‌بندی و کمپین خود را تگ‌گذاری کنید. مدیران و سرپرست‌ها از طریق این پلتفرم به آسانی می‌توانند تغییرات که توسط تیم ایجاد می‌شود را دنبال کنند؛ در واقع شما می‌توانید برای مدیریت تیمی شبکه اجتماعی از این ابزار استفاده کنید.

قیمت

Planable امکان استفاده رایگان تا ۵۰ پست را از می­‌دهدو در نهایت برندها می­‌توانند از بین طرح­‌های عضویت گوناگون و اقتصادی آن‌ یکی را انتخاب کنند. طرح­‌های پرمیوم این ابزار از ماهی ۳۳ دلار شروع می‌­شود.

 

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *