مدیریت ویژه شبکه اجتماعی با سِندی‌بِل

بازاریابی شبکه اجتماعی

این ابزار همه مواردی را که برای نظارت بر حساب‌های اجتماعی خود، برنامه ریزی به روزرسانی ها و اجرای گزارش ها نیاز دارید، برطرف می‌کند. حداکثر کارایی را با در نظر گرفتن همه جریانات و یک صندوق ورودی اجتماعی یکپارچه داراست. برای شرکت‌های انفرادی ایده‌آل بوده و برای آژانس‌ها مقرون به صرفه است.

sendible

عملکرد

یکی از مهم‌ترین کسب‌وکارهایی که نیاز به مدیریت چند صفحه اجتماعی دارند، آژانس‌ها هستند. آژانس‌ها معمولاً مشتریان زیادی در بخش مدیریت شبکه‌های اجتماعی و مدیریت محتوا دارند که اگر بخواهند این کار را به صورت دستی انجام دهند، زمان زیادی را از آن‌ها می‌گیرد. بنابراین نیاز به ابزاری دارند تا بتوانند تمام صفحات در اختیار را به راحتی مدیریت کنند. Sendible بهترین ابزاری است که آژانس‌های مختلف می‌توانند از آن استفاده کنند.

ویژگی‌ها

مهم‌ترین ویژگی‌ این ابزار آن است که می‌توانید برای هر مشتری یا برند خود یک پروفایل در بخش کاربری خود ایجاد کنید و تمام فعالیت‌های خود را از طریق آن مدیریت کنید. مثلاً می‌توانید مدیریت محتوا مربوط به برند را از طریق این بخش به صورت کاملاً خودکار مدیریت کنید. مدیریت محتوا مهم‌ترین عامل جذب مشتریان است و این ابزار در این زمینه کمک زیادی به شما می‌کند.

ویژگی مهم دیگر این ابزار این است که ابزارهای مختلفی را ادغام کرده است و به ابزارهای جانبی، نیاز کمتری پیدا می‌کنید. به عنوان مثال می‌توانید ویرایشگر آنلاین Canva را بدون نیاز به سایت مربوط به آن تجربه کنید و در داشبورد خود از تمام ویژگی‌های Canva استفاده کنید. همچنین می‌توانید تصاویر موردنیاز خود را که حق کپی رایت ندارند، از طریق همین سایت جستجو کنید و محتوای موردنیاز خود را تولید کنید. دسترسی به فیلم‌های یوتیوب از طریق داشبورد و انتشار آن در صفحات شما هم از دیگر ویژگی‌های این ابزار حرفه‌ای و قدرتمند است.

قیمت

هزینه استفاده از این پلتفرم ۲۹ دلار، ۹۹ دلار، ۱۹۹ دلار و ۲۹۹ دلار در ماه (بسته‌های تجاری این پلتفرم ۳۰ روز تست رایگان دارند!)

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *